ściąganie simlocka nokia 6230i 

tatrografia

Temat: Telefon z Szwecji

Witam serdecznie,
..jeżeli telefonik nie będzie miał simlocka, to wystarczy, że wgrasz sobie polski język i powinno być okej.
..ale gdyby jednak okazało się, że ma simlocka, to w dobrych serwisach GSM ściągają simlocki z telefonów BB5 i odrazu na miejscu zrobiliby Ci wszystko, żeby telefonik hullał w Polsce .
Pozdrawiam

czy taka operacia zdjecia simlocka jest droga bo mam mozliwosc kupna nokii 6230i za 89 pln
Źródło: forum.halohalo.pl/viewtopic.php?t=912Temat: Zamienie nokie 6230i na inny telefon....
Zamienie nokie 6230i na jakis inny telefonik :) Telefon nie posiada simlocka :D W zestawie daje papiery od telefonu, sluchawki, ladowarke, karte 32mb i inne... telefon w stanie prawie idealnym :) nie ma gwarancji bo sciagalem simlocka. Czekam na propozycje :)

Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=244346


Temat: Telefony komórkowe
Mój kolega ma Sony-Ericsson K700i, więc też coś mogę na jego temat powiedzieć. W porównaniu z możliwościami i obsługą Nokii 6230i to się chowa. Ta Nokia 6230i jest od niego lepsza, więc wybrał bym Nokię 6230i jak już.
A co do mp3, to w moim (Nokia 6600, ale to samo się tyczy też Nokii 6680, 6670 i 6630) to można każdą dowolną piosenkę z komputera czy płyty CD ustawić jako dzwonek. W tej Nokii 6230i też.
Dziś miałem okazję pracować na Sony-Ericssonie K700i (mojego kolegi z pracy). Dziwny był dla mnie. Poza tym przez IR chciałem na tego Sony wysłać parę rzeczy z mojego telefonu. Muszę Cię zmartwić, że średnio to wyszło. Znaczy się wszystko co dałem do przegrania się przegrało, ale większości ten K700i nie potrafił otworzyć. Otworzył tylko zdjęcie zrobione aparatem w mojej Nokii 6600. Przegrałem też inne zdjęcie (plik *.gif) ale na tym K700i był kompletnie nieczytelny, gdyż nie było możliwości powiększenia podglądu. Przegrałem też mapę... i to samo, bezsens. Przegrałem też jeden dzwonek i piosenkę, ale z tymi utworami K700i odmówił posłuszeństwa komunikatem: "nieprawidłowy format pliku", a na mojej Nokii 6600 chodzą bez problemu
Poza tym to Nokie są niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o ergonomię obsługi. Bardziej po polsku oznacza to iż układ funkcji i opcji w menu jest bardzo intuicyjny, łatwy do nauczenia i prosty w obsłudze. Czego nie mogę powiedzieć np. o Motorolii, bo tam to dla mnie menu (a miałem okazję się dłużej pobawić) nie ma sensu. Wszystko w tej Motoroli było nie tam gdzie trzeba. Znaleźć interesującą mnie funkcję (np. napisać SMSa, czy sprawdzić w kalendarzu czy dziś ktoś nie ma imienin) nie sposób, bo jakoś dziwnie się po tym chaosie (menu) chodziło.
W Nokiach wszystko jest tam gdzie powinno być, są klawisze skrótów, a nawet można sobie jak ktoś chce samemu menu ułożyć wg. własnego widzimisię (np. moja Nokia 6600). Sądzę, że w 6680, 6670, 6630 też to można zrobić, bo to są następczynie mojej 6600, więc pewno nie zrezygnowali z tej jakże przydatnej opcji.
A ja ostatnio sobie w moją Nokię wgrałem słownik angielsko-polski. Super sprawa. Szukam jeszcze jakiegoś fajniejszego kalkulatora, słownika pol-ang, może jakiś map miast. No właśnie, na Nokię jest masa takich rzeczy, a te pisane w JAVIE są generalnie pod Nokie optymalizowane. Tak samo na Nokie jest najwięcej jakiś programów do np. ściągania simlocków, archizizowania książki adresowaj, czy np. synchronizacji kontaktów z komputerem. Na inne firmy trudno coś takiego znaleźć w necie. No w ja właśnie dlatego wybrał bym Nokię i tylko Nokię. Dla mnie to wielki + Pomijając nawet to, że Nokie mają lepiej ułożone menu, lepsze i czyteliejsze wyświetlacze, dłużej trzymają baterie, więcej bajerów...
Źródło: forum.e-sancti.net/viewtopic.php?t=1262


© 2009 tatrografia - Ceske - Sjezdovky .cz. Design downloaded from free website templates